Održana radionica na temu pisanja ishoda učenja na Sveučilištu Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

radionica_osijek

Last, but not least! – održana je radionica ne temu pisanja ishoda učenja i na našoj zadnjoj lokaciji – u Osijeku. Iako kronološki zadnje održana, ova radionica nas je zaprepastila s brojem sudionika – odaziv je bio najveći do sada!

Ova radionica se održala 08. srpnja 2016. na Odjelu za kemiju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, s početkom u 09:00 h. Kao i na prethodno održanim radionicama, prezentirani su rezultati projekta STEMp, metodologija pisanja ishoda učenja, razdijelile su se brošure „Kako pisati ishode učenja?“ te raspisali kolegiji postojećih studijskih programa koji se moderniziraju prema pristupu temeljenom na ishodima učenja.

radionica_osijek2

Uspješno smo završili i ovaj dio STEMp priče te dobili i zadnje potrebne rezultate – kolegije opisane putem ishoda učenja za studijske programe Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku: diplomski nastavnički studij Kemija te diplomski nastavnički studij Fizika.